Postcode Checker
Enter your postcode to see if we deliver to your area and what services we can provide.
| Manufacture name | Neff |
| Category name | Cooking > Ovens > Combi Ovens |
| Consumer item width | 596 mm |
| Consumer item height | 595 mm |
| Consumer item depth | 548 mm |
| Cooker/Oven Control Panel | TFT touch display |
| Cooker/Oven Control Panel Location | Top panel |
| Fuel Type | Electric |
| Door Hinge Type | Drop down |
| Number of Cooking Compartments | 1 |
| Compartment Capacity 1 | 71 L |
| Energy Efficiency Class | A+ |
Enter your postcode to see if we deliver to your area and what services we can provide.