Postcode Checker
Enter your postcode to see if we deliver to your area and what services we can provide.
| Manufacture name | Neff |
| Colour Name | Graphite |
| Category name | Cooking > Microwaves > Integrated |
| Consumer item width | 594 mm |
| Consumer item height | 454 mm |
| Consumer item depth | 570 mm |
| Cooker/Oven Control Panel | LCD |
| Cooker/Oven Timer Control | Electronic |
| Integrated Cleaning System | Heating element |
| Number of Cooking Programs | 0.0 |
Enter your postcode to see if we deliver to your area and what services we can provide.